10 Geg

AURORA Marine – analogų rinkoje neturintys produktai. Tai priemonės laivo valymui, poliravimui, “antifulingui”, UV apsaugai, spalvos atnaujinimui, aluminio  korpuso apsaugai nuo oksidacijos ir daugybė kitų.

Nuo 1980-ųjų pradžios AURORA Marine pradėjo gaminti draugiškus aplinkai, biologiškai yrančius produktus.Nors praėjo daug laiko, kol ekologija tapo aktuali ir madinga, kompanija tikėjo, kad aplinką tausojanti filosofija yra teisingas žingsnis, ir tais pačiais principais remiasi iki šiol.

Kiekvienas kompanijos produktas prieš pasiekdamas vartotojus yra kruopščiai testuojamas ir  turi atitikti AURORA Marine nustatytus kokybės rodiklius. Jei produktas neatitinka bent vieno kriterijaus, jam niekada nebus suteiktas AURORA Marine vardas. Kompanijos reikalavimai produkcijai yra:

Produkto veiksmingumas turi atitikti nurodytą etiketėje.
Produktas turi teikti neabejotiną naudą laivo savininkui.
Produktas turi būti saugus vartotojui.
Produktas turi būti saugus laivui.
Produktas turi būti draugiškas aplinkai.

AURORA Marine nemato prasmės gaminti nesaugius ir neveiksmingus produktus, todėl drąsiai, be menkiausių dvejonių išbandykite kompanijos produkciją.

Tam tikri AURORA Marine produktai (System Matched™) puikiai dera tarpusavyje ir yra sukurti veikti kartu.

AURORA Marine poliravimui ir apsaugai skirtos priemonės yra sukurtos padengti paviršių maksimaliai apsaugančiu, patvariu bei ilgaamžiu sluoksniu.

Prieš poliravimą ir apsauginio sluoksnio padengimą su ARORA Marine produktais, svarbu yra tinkamai paruošti paviršių – jis turi būti idealiai švarus.

Šiam tikslui yra sukurtos AURORA Marine valymo priemonės, kurios pasiekia giliausias įsisenėjusias dėmes ir jas išvalo, atstato spalvą bei pašviesina baltus paviršius. Nėra purvo, kurio neįveiktų mūsų valikliai. Tuo pačiu AURORA Marine valikliai yra švelnūs jūsų laivui ir tausojantys gamtą

Nupoliravę ir padengę paviršių apsauginiu sluoksniu, turėsite ilgalaikį rezultatą ir vaizdą, kurio pavydes visi pamatę jūsų laivą.

Laivų savininkai, naudojantys AURORA Marine “System Matched™” produktus daugiau  nei 15 metų, teigia, kad jų laivai atrodo lygiai taip, kaip tą dieną, kai juos nusipirko. Tūkstančiai laivų savininkų tvirtina, kad jiems pavyko sėkmingai restauruoti senesnius laivus, ir jie atrodo “kaip nauji” su AURORA Marine “System Matched™” produktais.